Найбільший біль, коли гинуть діти

04 червня 2024 р. у відділі обслуговування користувачів КЗ “Публічна бібліотека” Клеванської селищної ради відбулася година-реквієм “Найсильніший біль, коли гинуть діти” присвячена вшануванню пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

На захід були запрошені учні 4-А та 4-Б класів Спеціальної школи №1 в смт Клевань Рівненської обласної ради та їх класні керівники Вікторія Алексійчук і Світлана Яцук, а також начальник служби у справах дітей Клеванської селищної ради Олена Віталіївна Комарова.

Захід розпочався хвилиною мовчання, як данини пам’яті загиблим дітям.

Під час години-реквієму директор КЗ “Публічна бібліотека” Клеванської селищної ради Ірина Громик розповіла учням про офіційні дані Офісу генерального прокурора станом на сьогоднішній день. 550 загиблих дітей від рук ворога та понад 1300 поранених. Ми не маємо права про це забути. Ми не можемо цього пробачити.

Під час заходу гостям було представлено книжкову виставку “Дитинство, вбите війною…” розгорнуту в бібліотеці. Окремо було приділено увагу збірці сучасних українських письменників “Казки з укриття” та колективної повісті “Чи бачать небеса котів”.

Дітям було зачитано оповідання львівської авторки Ярини Коваль “Колібрі” та поетичний твір Ірини Громик “Янголам”.

Сьогодні, з глибокою скорботою у серці, ми згадуємо тих дітей, чиї життя були трагічно обірвані через жорстокі злочини російських загарбників. Ці злочини не мають строку давності, росія обов’язково має бути покарана за них.

Ми щиро дякуємо колективу та учням Спеціальної школи №1 в смт Клевань Рівненської обласної ради на чолі з Євгенія Василівна Фалко за спільний захід та багаторічну співпрацю.

Спеціальна школа 1 в смт Клевань Рівненської обласної ради
Олена Комарова
Комунальний заклад “Публічна бібліотека” Клеванської селищної ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *