Дитячу книгу «Тореадори з Васюківки» Всеволода Нестайка екранізують

Про це Суспільне Культура повідомили українські режисери Роман Краснощок та Антон Чистяков, які отримали права на екранізацію книжки.

Режисери поділилися, що були шанувальниками цієї книги зі шкільних часів і завжди мріяли побачити екранізацію. Тому зараз вони можуть здійснити «не лише мрію свого дитинства, а й мрію всіх інших дітей».

Продюсеркою майбутнього фільму стане Вероніка Степанчук, відома роботою над такими стрічками, як «Мої думки тихі», «Як там Катя» та «Спадок брехні».

Трилогія українського письменника Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки», написана у 1963–1970 роках, стала однією з найпопулярніших українських дитячих книг. А в 1979 році Міжнародна рада з дитячої та юнацької літератури включила цю трилогію до «Особливого почесного списку Ганса Крістіана Андерсена» (Special Hans Christian Andersen Honor List) як один із найвидатніших творів сучасної дитячої літератури.

За сюжетом, двоє друзів Ява та Павлуша, які живуть у селі, бажають прославитися на весь світ. Для цього вони намагаються стати тореадорами, зловити іноземних шпигунів, підкорити Київ та багато іншого.

«Головний мотив книги — справжня дружба та дорослішання», — додають режисери.

У зображенні використано ілюстрацію Ростислава Попського для видання «Тореадорів з Васюківки» Видавництво «Абабагаламага».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *